Druhý turnaj elévů byl na začátku ve znamení nepříjemné komplikace z pohledu brankoviště. Stálice v naší bráně bohužel nemohla odchytat veledůležitý turnaj, ale trenérský štáb Sedláček a Sedláček vymyslel recept na soupeře opravdu bravurně. Do branky trenéři postavili šikovnou Emu Velánovou a všechny tím nejen překvapili, ale dokonce i všechny týmy porazili. Z turnaje si tak nejen díky skvělým výkonům v brance, ale i v poli, odváží zaslouženě 8 bodů a atakují vedoucí Vyškov v tabulce.

Komentář trenéra Oldřicha Sedláčka:
Na druhý turnaj Elévů jsme zavítali do Nezamyslic. Hned v prvním utkání nás čekal domácí tým Vyškova, se kterým jsme v minulém zápase na domácím turnaji prohráli nešťastně o jeden gól. Jeli jsme navíc bez naší brankářské opory Sophie, která onemocněla. Brankářský post zaujala naše univerzálka Ema Velánová. Úvod hry byl velmi opatrný, ale již ve třetí minutě jsme neuhlídali levé křídlo a prohrávali jsme tak 1:0. Do minuty se nám však podařilo vyrovnat a zjistili jsme, že soupeř je hratelný. V šesté minutě jsme tak sice opět dostali gól a prohrávali jsme, ale výkon týmu a šance jsme měli stále. Navíc brankářka Ema nás držela nad vodou. Do druhé půlky utkání jsme tak nastupovali s tím, že jdeme dohánět jednobrankové manko. To se nám asi 6 minut před koncem zápasu podařilo a bylo srovnáno na 2:2. Na stavu se nic nezměnilo až do konce hrací doby, a proto zápas dospěl do prodloužení. Trochu jsme se obávali, protože Ema je přece jenom menší a útlejší postavy než byl brankář Vyškova. Obavy se však nepotvrdily. První tři nájezdy nerozhodly, i když jsme již mohli určitě vyhrát. Rozhodovalo se dál a skvělá Ema nás neskutečně držela. Svými zákroky nás tak držela stále ve hře. Rozhodnul tak až pátý nájezd, na který jsme poslali Františka Buriana. Ten svůj nájezd zakončil kličkou a střelou nahoru, která znamenala velikou radost pro celý náš vítězný tým. Druhý zápas proti Hustopečím byl od začátku jednoznačně na naší straně. Vypadalo to na skóre 10:0 pro nás, ale nakonec i soupeř dal tři branky. Zápas chytal Jenda Hříva a Ema si tak mohla chvíli oddechnout od brány a taky si zahrát. Výsledek zápasu tedy 10:3 pro nás. Ve třetím utkání proti dalšímu nováčkovi soutěže Sivicím šla do brány opět Ema, která však tentokrát již tolik práce neměla. Naopak naše družstvo si s chutí zastřílelo do brány soupeře. Vyhráli jsme 9:2 a zakončili úspěšný turnaj třemi výhrami.