1.třída -                                                             od 17.30 - 18.30 hodin

MLADŠÍ ŽÁCI - trénink od  6.9. 2016 - na ZŠ ve Šlapanicích od 17.00 - 18.30 hodin

STARŚÍ ŽÁCI -                                                                         od 18.30 - 20.00 hodin

Těšíme se na Vás!

Oldřich Sedláček, Lukáš Klaška, Dominik Král, Lukáš Růžička, Tomáš Linhart a Jan Sedláček - v záložce kontakty najdete spojení na trenéry.

Poslední dubnový den se utkalo osm nejlepších družstev z divizí jih, východ a západ v Uherském Brodu o titul mistra Orelské florbalové ligy 2015/2016 v kategorii mladších žáků. Týmy byly rozděleny do dvou skupin:

Skupinu A vyhráli bez ztráty bodu mladší žáci ze Zlína. Druhou pozici obsadilo Uherské Hradiště se ziskem šesti bodů, když prohrálo těsně 1:2 se Zlínem v zahajovacím zápase celého turnaje. Sokol Adamov si poradil se Šlapanicemi, což mu stačilo ke třetímu místu. Šlapanice nezískaly ani bod a zůstaly čtvrté.

Skupina B měla také jeden stoprocentní tým, kterým se staly Boskovice. Největší bitvu svedly s Uherským Brodem. Těsné vítězství 3:2 jim zaručilo vítězství ve skupině, Uherský Brod se díky této prohře musel spokojit s druhou pozicí. O třetím místu se rozhodlo v posledním zápase, kde v brněnském derby Židenice přetlačily Bohunice 3:1 a se ziskem tří bodů skončily třetí, Bohunice s nula body čtvrté.

Po zápasech ve skupinách přišly na řadu vyřazovací boje. Souboje prvních se čtvrtými přinesly více vzruchu, než se čekalo. Boskovice byly moc rády za výhru 3:2 nad Šlapanicemi. Rozdílem pouhé jedné branky postoupil i Zlín. Vyrovnanou bitvu s Bohunicemi rozhodly dvě chyby brněnských, které znamenaly prohru 1:2. Třetí čtvrtfinále a jednoznačná výhra 7:0 domácího Uherského Brodu nad Sokolem Adamov. V posledním čtvrtfinále Uherské Hradiště zdolalo Brno–Židenice 4:2.

Jako první si finále zajistil Uherský Brod. Semifinále ovládl jasně 6:1 a poslal Zlín do zápasu o bronz. Druhé semifinále již tak jasný průběh nemělo. Bitva se strhla nejen na hřišti, ale i v hledišti. Po právu obě skončily nerozhodně. Na hřišti ovšem muselo jedno družstvo postoupit a díky brance v prodloužení se radovalo Uherské Hradiště po výsledku 3:2.

Zápas zklamaných se do šestnácté minuty vyvíjel příznivě pro Zlín. Výsledek 3:0 hovořil jasně a v tu chvíli to vypadalo na jasnou dominanci východní divize. Boskovice nesložily zbraně a během dvou minut srovnaly na 3:3, navíc v poslední dvacáté minutě přidaly i čtvrtou branku a po skvělém obratu získaly bronzové medaile. Nepopulární čtvrté místo připadlo Zlínu. Finálový zápas přinesl derby mezi Uherským Brodem a Uherským Hradištěm. Opět fantastičtí diváci a napínavé utkání. První polovina 1:1, na začátku druhé se Brod dostal do vedení, bohužel zbytečné vyloučení a Hradiště vyrovnalo. Navíc minutu a půl před koncem další branka v síti Brodu znamenala vedení 3:2. Uherské Hradiště vedení již udrželo a stalo se mistrem OFL 2015/2016 v kategorii mladších žáků. Stříbro bral domácí Uherský Brod. Pátou pozici si odvezl Sokol Adamov, šesté skončilo Brno–Židenice,sedmé Brno–Bohunice a osmé Šlapanice.