Header image

Stolní tenis

V polovině 80. let minulého století byl v ČSTV Sokol Šlapanice založen oddíl stolního tenisu, který se úspěšně zúčastňoval městských soutěží. Pamětníci těchto let jako Vratislav Medek, Jan Frýb a Josef Polášek dodnes aktivně hrají. V roce 1994 ukončil oddíl činnost v TJ Sokol a začal působit v orelské organizaci a hrát na orlovně na Masarykově náměstí.

Bývalí úspěšní žáci, kteří v oddíle vyrostli jako Jiří Jašek, Miroslav Král, Miroslav Řezníček a Michal Filla jsou dodnes přední hráči oddílu a věnují svůj volný čas výchově a tréninku mladé generace. Oddíl má asi 30 členů, z toho 20 žáků a žákyň.

V dlouhodobé městské soutěži hraje pět družstev mužů, doplněná nejlepšími žáky. I družstvo starších žáků si vede ve své soutěži dobře. Muži i žáci se s úspěchem zúčastňují orelských soutěží. Každým rokem si přes kvalifikační soutěže vybojují účast na ústředních akcích, které se hrají v Polné. Tradicí oddílu se stalo pořádání vánočního turnaje pro neregistrovanou mládež a dospělé.

 

Rozlosování všech družstev stolního tenisu – muži A – E:

A
MS I. třídy
1 22. 09. 2011 18:00 TJ Průkopník Brno D Orel Šlapanice A
2 27. 09. 2011 18:15 Orel Šlapanice A KST Oltec Brno C
3 06. 10. 2011 18:15 Orel Židenice A Orel Šlapanice A
4 11. 10. 2011 18:15 Orel Šlapanice A TJ Holásky C
5 19. 10. 2011 18:30 Sokol Líšeň C Orel Šlapanice A
6 01. 11. 2011 18:15 Orel Šlapanice A Sokol Líšeň B
7 10. 11. 2011 18:30 Sokol Líšeň D Orel Šlapanice A
8 22. 11. 2011 18:15 Orel Šlapanice A Sokol Židenice B
9 30. 11. 2011 18:30 Sokol Brno I D Orel Šlapanice A
10 06. 12. 2011 18:15 Orel Šlapanice A Sokol Brno I E
11 12. 12. 2011 18:15 Technika Brno A Orel Šlapanice A
12 10. 01. 2012 18:15 Orel Šlapanice A TJ Průkopník Brno D
13 17. 01. 2012 18:30 KST Oltec Brno C Orel Šlapanice A
14 24. 01. 2012 18:15 Orel Šlapanice A Orel Židenice A
15 13. 02. 2012 18:30 TJ Holásky C Orel Šlapanice A
16 21. 02. 2012 18:15 Orel Šlapanice A Sokol Líšeň C
17 29. 02. 2012 18:30 Sokol Líšeň B Orel Šlapanice A
18 06. 03. 2012 18:15 Orel Šlapanice A Sokol Líšeň D
19 14. 03. 2012 18:00 Sokol Židenice B Orel Šlapanice A
20 20. 03. 2012 18:15 Orel Šlapanice A Sokol Brno I D
21 28. 03. 2012 18:30 Sokol Brno I E Orel Šlapanice A
22 10. 04. 2012 18:15 Orel Šlapanice A Technika Brno A

 

B
MS III. třídy
1 19. 09. 2011 18:30 SK Slatina H Orel Šlapanice B
2 30. 09. 2011 18:15 Orel Šlapanice B Univerzita Brno C
3 06. 10. 2011 17:00 Sokol Židenice D Orel Šlapanice B
4 14. 10. 2011 18:15 Orel Šlapanice B Sokol Židenice C
5 21. 10. 2011 18:00 SaSM Brno B Orel Šlapanice B
6 03. 11. 2011 18:00 TJ Průkopník Brno E Orel Šlapanice B
7 11. 11. 2011 18:15 Orel Šlapanice B Sokol Líšeň E
8 25. 11. 2011 19:00 Sokol Popůvky A Orel Šlapanice B
9 02. 12. 2011 18:15 Orel Šlapanice B Salesko Líšeň A
10 07. 12. 2011 16:30 TJ Holásky D Orel Šlapanice B
11 16. 12. 2011 18:15 Orel Šlapanice B KST Oltec Brno E
12 13. 01. 2012 18:15 Orel Šlapanice B SK Slatina H
13 18. 01. 2012 18:15 Univerzita Brno C Orel Šlapanice B
14 27. 01. 2012 18:15 Orel Šlapanice B Sokol Židenice D
15 16. 02. 2012 17:00 Sokol Židenice C Orel Šlapanice B
16 24. 02. 2012 18:15 Orel Šlapanice B SaSM Brno B
17 02. 03. 2012 18:15 Orel Šlapanice B TJ Průkopník Brno E
18 08. 03. 2012 18:30 Sokol Líšeň E Orel Šlapanice B
19 16. 03. 2012 18:15 Orel Šlapanice B Sokol Popůvky A
20 21. 03. 2012 17:00 Salesko Líšeň A Orel Šlapanice B
21 30. 03. 2012 18:15 Orel Šlapanice B TJ Holásky D
22 13. 04. 2012 18:30 KST Oltec Brno E Orel Šlapanice B

 

C
MS IV. třídy
1 23. 09. 2011 18:15 Orel Šlapanice C Sokol Líšeň F
2 30. 09. 2011 18:00 Sokol Sokolnice B Orel Šlapanice C
3 07. 10. 2011 18:15 Orel Šlapanice C Sokol Židenice E
4 14. 10. 2011 19:15 TJ Sokol Modřice B Orel Šlapanice C
5 21. 10. 2011 18:15 Orel Šlapanice C KST Oltec Brno F
6 04. 11. 2011 18:15 Orel Šlapanice C Sokol Bílovice n/S B
7 11. 11. 2011 18:15 Technika Brno C Orel Šlapanice C
8 25. 11. 2011 18:15 Orel Šlapanice C Orel Šlapanice D
9 30. 11. 2011 17:00 Salesko Líšeň B Orel Šlapanice C
10 09. 12. 2011 18:15 Orel Šlapanice C TJ Holásky E
11 15. 12. 2011 18:30 SKST Nový Lískovec D Orel Šlapanice C
12 09. 01. 2012 18:30 Sokol Líšeň F Orel Šlapanice C
13 20. 01. 2012 18:15 Orel Šlapanice C Sokol Sokolnice B
14 24. 01. 2012 18:00 Sokol Židenice E Orel Šlapanice C
15 17. 02. 2012 18:15 Orel Šlapanice C TJ Sokol Modřice B
16 24. 02. 2012 16:30 KST Oltec Brno F Orel Šlapanice C
17 02. 03. 2012 18:30 Sokol Bílovice n/S B Orel Šlapanice C
18 09. 03. 2012 18:15 Orel Šlapanice C Technika Brno C
19 13. 03. 2012 18:15 Orel Šlapanice D Orel Šlapanice C
20 23. 03. 2012 18:15 Orel Šlapanice C Salesko Líšeň B
21 28. 03. 2012 16:30 TJ Holásky E Orel Šlapanice C
22 13. 04. 2012 18:15 Orel Šlapanice C SKST Nový Lískovec D

 

D
MS IV. třídy
1 20. 09. 2011 18:15 Orel Šlapanice D Salesko Líšeň B
2 28. 09. 2011 16:30 TJ Holásky E Orel Šlapanice D
3 04. 10. 2011 18:15 Orel Šlapanice D SKST Nový Lískovec D
4 10. 10. 2011 18:30 Sokol Líšeň F Orel Šlapanice D
5 18. 10. 2011 18:15 Orel Šlapanice D Sokol Sokolnice B
6 01. 11. 2011 18:00 Sokol Židenice E Orel Šlapanice D
7 08. 11. 2011 18:15 Orel Šlapanice D TJ Sokol Modřice B
8 25. 11. 2011 18:15 Orel Šlapanice C Orel Šlapanice D
9 29. 11. 2011 18:15 Orel Šlapanice D Sokol Bílovice n/S B
10 09. 12. 2011 18:15 Technika Brno C Orel Šlapanice D
11 13. 12. 2011 18:15 Orel Šlapanice D KST Oltec Brno F
12 11. 01. 2012 17:00 Salesko Líšeň B Orel Šlapanice D
13 17. 01. 2012 18:15 Orel Šlapanice D TJ Holásky E
14 26. 01. 2012 18:30 SKST Nový Lískovec D Orel Šlapanice D
15 14. 02. 2012 18:15 Orel Šlapanice D Sokol Líšeň F
16 24. 02. 2012 18:00 Sokol Sokolnice B Orel Šlapanice D
17 28. 02. 2012 18:15 Orel Šlapanice D Sokol Židenice E
18 09. 03. 2012 19:15 TJ Sokol Modřice B Orel Šlapanice D
19 13. 03. 2012 18:15 Orel Šlapanice D Orel Šlapanice C
20 23. 03. 2012 18:30 Sokol Bílovice n/S B Orel Šlapanice D
21 27. 03. 2012 18:15 Orel Šlapanice D Technika Brno C
22 13. 04. 2012 16:30 KST Oltec Brno F Orel Šlapanice D

 

E
Základní soutěž
1 28. 09. 2011 18:15 Orel Šlapanice E SKST Nový Lískovec G
2 03. 10. 2011 17:15 TJ Holásky F Orel Šlapanice E
3 12. 10. 2011 18:15 Orel Šlapanice E Sokol Bílovice n/S C
4 20. 10. 2011 18:15 Orel Židenice B Orel Šlapanice E
5 02. 11. 2011 18:15 Orel Šlapanice E SKST Nový Lískovec E
6 07. 11. 2011 18:00 SK Slatina I Orel Šlapanice E
7 23. 11. 2011 18:15 Orel Šlapanice E Sokol Popůvky B
8 30. 11. 2011 18:15 Orel Šlapanice E SKST Nový Lískovec F
9 08. 12. 2011 16:30 Sokol Starý Lískovec A Orel Šlapanice E
10 20. 01. 2012 18:30 SKST Nový Lískovec G Orel Šlapanice E
11 25. 01. 2012 18:15 Orel Šlapanice E TJ Holásky F
12 17. 02. 2012 18:30 Sokol Bílovice n/S C Orel Šlapanice E
13 22. 02. 2012 18:15 Orel Šlapanice E Orel Židenice B
14 02. 03. 2012 18:30 SKST Nový Lískovec E Orel Šlapanice E
15 07. 03. 2012 18:15 Orel Šlapanice E SK Slatina I
16 16. 03. 2012 16:00 Sokol Popůvky B Orel Šlapanice E
17 21. 03. 2012 18:30 SKST Nový Lískovec F Orel Šlapanice E
18 28. 03. 2012 18:15 Orel Šlapanice E Sokol Starý Lískovec A

Konečné umístění našich družstev v sezóně 2011/2012

MS I. třídy tabulka: 

1. Sokol Brno I D 22 17 4 1 0 275:121 77
2. Sokol Brno I E 22 16 3 3 0 239:157 73
3. KST Oltec Brno C 22 15 2 5 0 258:138 69
4. Orel Šlapanice A 22 13 2 7 0 227:169 63
5. Sokol Židenice B 22 12 2 8 0 206:190 60
6. Sokol Líšeň D 22 11 3 8 0 202:194 58
7. Sokol Líšeň B 22 9 2 11 0 191:205 51
8. Sokol Líšeň C 22 9 1 12 0 200:196 50
9. Technika Brno A 22 7 3 12 0 173:222 46
10. TJ Průkopník Brno D 22 4 5 13 0 149:246 39
11. TJ Holásky C 22 3 1 18 0 122:274 32
12. Orel Židenice A 22 1 2 19 0 133:263 27

MS III. třídy tabulka: 

1. SK Slatina H 22 18 3 1 0 269:127 79
2. Sokol Židenice C 22 16 4 2 0 277:119 74
3. KST Oltec Brno E 22 15 5 2 0 250:146 72
4. TJ Holásky D 22 14 1 7 0 251:145 65
5. Sokol Popůvky A 22 13 3 6 0 226:170 64
6. SaSM Brno B 22 11 3 8 0 214:182 58
7. Univerzita Brno C 22 9 0 13 0 157:239 49
8. Sokol Líšeň E 22 8 0 14 0 170:226 46
9. Orel Šlapanice B 22 8 0 14 0 187:209 46
10. TJ Průkopník Brno E 22 5 2 15 0 135:261 39
11. Sokol Židenice D 22 3 0 19 0 137:259 31
12. Salesko Líšeň A 22 1 1 19 1 103:293 25

MS IV. třídy tabulka:

1. SKST Nový Lískovec D 22 17 4 1 0 255:141 77
2. TJ Holásky E 22 17 2 3 0 255:141 75
3. Sokol Bílovice n/S B 22 15 2 5 0 220:176 69
4. Sokol Sokolnice B 22 12 2 8 0 221:175 60
5. Sokol Líšeň F 22 12 0 10 0 219:177 58
6. KST Oltec Brno F 22 10 3 9 0 200:196 55
7. Sokol Židenice E 22 10 2 9 1 202:194 53
8. Orel Šlapanice C 22 8 1 13 0 171:225 47
9. Orel Šlapanice D 22 6 5 11 0 177:219 45
10. Salesko Líšeň B 22 5 2 15 0 140:256 39
11. TJ Sokol Modřice B 22 5 2 15 0 182:214 39
12. Technika Brno C 22 1 3 18 0 134:262 28

Základní soutěž tabulka:

1. SK Slatina I 18 16 1 1 0 265:59 67
2. SKST Nový Lískovec E 18 14 2 2 0 221:103 62
3. TJ Holásky F 18 11 2 5 0 196:128 53
4. Sokol Popůvky B 18 11 1 6 0 158:166 52
5. Orel Židenice B 18 9 3 6 0 154:170 48
6. Sokol Starý Lískovec A 18 8 3 7 0 166:158 45
7. Sokol Bílovice n/S C 18 6 0 12 0 126:198 36
8. Orel Šlapanice E 18 4 1 13 0 130:194 31
9. SKST Nový Lískovec F 18 4 1 13 0 131:193 31
10. SKST Nový Lískovec G 18 0 0 18 0 73:251 18

Městský přebor tabulka – žáci 

1. Sokol Brno I 14 11 1 2 0 92:48 48
2. SKST Nový Lískovec A 14 10 0 4 0 103:37 44
3. Orel Šlapanice 14 8 0 6 0 75:65 38
4. TJ Holásky 14 7 1 6 0 75:65 36
5. SK Slatina 14 7 1 6 0 81:59 36
6. Salesko Líšeň 14 6 2 6 0 64:76 34
7. SKST Nový Lískovec B 14 4 1 9 0 52:88 27
8. SKST Nový Lískovec C 14 0 0 14 0 18:122 14

 

 

Přihlášení RSS
Pavel Krček - Foto, IT služby